Standard PDF Drukuj Email
There are no translations available.

Specyficzna architektura biurowca Prosta Tower zdefiniowała różnorodność powierzchni i kształtów poszczególnych pięter. Typowa powierzchnia piętra w części niższej budynku to 600 m2. W części wysokiej powierzchnie mieszczą się w przedziale 250m2-400m2, zależnie od piętra.

Konstrukcja piętra, przeszklenia zapewniające doskonałe doświetlenie biura, oraz podwieszane sufity i podnoszone podłogi zapewniają możliwość dowolnej aranżacji i podziału powierzchni biurowej. Aranżacja i podział przestrzeni poszczególnych pięter może zostać wykonany z uwzględnieniem wszystkich, najbardziej nawet specyficznych potrzeb najemców.

Prosta Tower została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach biurowych. Budynek oferuje ponad 8,000m2 powierzchni biurowej klasy A , wyposażonych w system klimatyzacji z możliwością indywidualnej regulacji parametrów pracy w każdym z pomieszczeń, podniesioną podłogę pozwalająca na dowolną aranżację okablowania sieciowego i strukturalnego i tym samym dowolne rozmieszczenie infrastruktury teleinformatycznej w biurze. Podwieszany sufit ze zintegrowanym oświetleniem będzie stanowił dopełnienie komfortu zaplanowanego przez projektantów, zapewniając min. 500 lux oświetlenia w każdej części biura.

Inteligentny, wysokiej klasy system BMS – System Zarządzania Budynkiem – zapewni stały dozór wszystkich przestrzeni biurowca, kontrolę dostępu, monitoring przeciwpożarowy oraz ochronę.

W projektowaniu budynku, korytarzy, podziemi, wind oraz wszystkich sfer dostępnych przez najemców uwzględniono specyficzne potrzeby osób niepełnosprawnych ruchowo oferując im komfortowe rozwiązania w zakresie dostępu do biur i komunikacji pomiędzy piętrami.

Wejście do budynku dostępne jest bezpośrednio z poziomu ulicy, a komunikację w budynku zapewnią 4 ciche i szybkobieżne windy łączące poziom garaży z częścią naziemną oraz klatka schodowa.